Novinky

Hromadné vkládání dokladů ke zpracování

Víme, že čas našich uživatelů je velmi cenný, a proto jim jej chceme při práci v HELIOS One co nejvíce ušetřit. Jednou z nejužitečnějších funkcí, které systém nabízí, je zpřístupnění dokumentů pro uživatele, kteří mají v rámci oboustranného přístupu vytvořeno spojení. Takový přístup k různým dokumentům mezi nimi zajistí rychlou komunikaci a okamžitý informační tok.

Prostřednictvím sekce "Úkoly - Dokumenty ke zpracování"může každý uživatel ze svého profilu přidávat dokumenty spolu s krátkým popisem. Nahrané dokumenty se v reálném čase zobrazí i jeho partnerovi, s nímž je ve spojení, a ten s nimi může ihned pracovat.

Dosud však bylo možné z počítače nahrávat a ukládat záznamy pouze po jednom, což při větším počtu dokladů mohlo poněkud zdržovat. Postupy v našich systémech však rádi zefektivňujeme a zjednodušujeme, proto jsme přidali možnost hromadného vkládání dokladů, díky níž lze přidat i více záznamů najednou. HELIOS One přitom podporuje různé typy souborů jako například jpg, pdf, doc, docx, xls, xlsx, nebo zip, který však není možné prohlížet přímo v programu.

Dalším, velmi jednoduchým způsobem vkládání dokladů přímo do systému je využití mobilní aplikace HELIOS One, pomocí které stačí příslušný dokument pouze vyfotit a poté zvolit "použít". Partner na druhé straně má doklad ihned k dispozici, ať už jde o fakturu, právě uhrazený pokladní doklad nebo jakýkoli dokument, ke kterému chtějí mít přístup oba partneři.

Pokračovat ve čtení…

Legislativní změny v roce 2016

Největší změnou, kterou přináší novela zákona o DPH, platná od 1.1.2016, je povinnost podávat Kontrolní hlášení DPH. Ta se vztahuje na všechny plátce DPH registrované v České republice, přičemž není rozhodující, zda se jedn...

Další vylepšení a změny

V systému HELIOS One se neustále snažíme zjednodušit jednotlivé kroky stejně, jako veškeré přehledy, tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám uživatelů a dokázaly jim usnadnit a urychlit jejich práci. V poslední verzi jsme dokončili...

Zkušenosti uživatelů

Vycházeje z osobních zkušeností, mohu říci, že Unick ONE je nejlepší cloudové účetnictví na trhu.
Ing. Ján Sucha
Unick ONE je opravdu user friendly, velmi snadno se v něm orientuje. Vše si sám zapamatuje, což usnadňuje následující úkony. Faktury vypadají i designově velmi pěkně. A hlavně, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekárna Lulus, s.r.o.

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.