Novinky

HELIOS One se mění na Unick ONE

V návaznosti na strategické rozhodnutí společnosti Asseco Solutions se název aplikace HELIOS One změní na Unick ONE. Cílem této změny je především odlišení se od produktové linie HELIOS a zjednodušení komunikace se zahraničními partnery.

Změna bude probíhat postupně během měsíců června a července 2016 a nedotkne se funkcionality ani vzhledu samotné aplikace. Všichni uživatelé HELIOS One se budou moci i nadále přihlásit do aplikace pod stejnými přihlašovacími údaji avšak z nové adresy www.unickone.eu.

Pokračovat ve čtení…

Nová aplikace VR-Billing pro německý trh

Týmu HELIOS One se v rekordním čase podařilo připravit jedinečnou aplikaci. Pouze koncem loňského roku se začaly úvodní setkání s německou společností voba solutions GmbH, která je významným dodavatelem technických řešení pro s...

Ukončení provozu Unick ONE

Rádi bychom vás informovali o důležitých změnách týkajících se produktu Unick ONE. Přes to, že tato aplikace přinesla na český a slovenský trh originální přístup a byla jediná svého druhu, za dobu své existence si bohužel nevy...

Zkušenosti uživatelů

Máme pozitivní ohlasy našich klientů o intuitivním ovládání programu, bez nutnosti zdlouhavého školení.
Mária Účetnická firma ASIENTO
Unick ONE je opravdu user friendly, velmi snadno se v něm orientuje. Vše si sám zapamatuje, což usnadňuje následující úkony. Faktury vypadají i designově velmi pěkně. A hlavně, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekárna Lulus, s.r.o.

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.