Výhody

Vždy výhodný

U nás jsou fakturace, barevná loga, QR kódy, slevy, víceré ceníky, grafy, přehledy, DPH, splatnosti, objednávky a dokonce i účetnictví vždy bezplatné a ostatní funkcionality jsou vždy výhodné

Vždy dostupný

Aplikaci si otevřete všude. Přes počítač, tablet, telefon, doma, v práci, na dovolené. Kdekoliv a kdykoliv. Že nemáte internet? Stačí vám i wifi.

Vždy bezpečný

U nás se bát nemusíte, že svou práci ztratíte. Všechna data, která do aplikace nahrajete, budou u nás v bezpečí. Kódujeme, šifrujeme, zálohujeme. A dostali jsme za to i certfikát.

Vždy přehledný

Naše grafy a přehledy vám vždy prozradí to nejdůležitější. Kolik jste vyfakturovali, kolik máte zaplatit na daních, kolik peněz vám dluží, i to, jaké máte cash flow.

Vždy aktuální

Pamatujete si ty stresy s instalací verzí, moduly a aktualizacemi vašeho starého softwaru? Tak toto je minulost. Unick ONE je aktuální vždy. Děláme to za vás - u nás. A rádi.

Vždy s podporou

Zní to možná neuvěřitelně, ale čekáme, až nám napíšete nebo zavoláte :). Budeme rádi, když vám budeme moci pomoci. S čímkoliv. Celý náš One team je tu pro vás.

Zkušenosti uživatelů

Máme pozitivní ohlasy našich klientů o intuitivním ovládání programu, bez nutnosti zdlouhavého školení.
Mária Účetnická firma ASIENTO
Mohu jednoduše pracovat s fakturami a díky přístupu pro mého účetního mám jistotu, že dělám všechno správně.
Danka Lakotová

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.