Novinky

Další vylepšení a změny

V systému HELIOS One se neustále snažíme zjednodušit jednotlivé kroky stejně, jako veškeré přehledy, tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám uživatelů a dokázaly jim usnadnit a urychlit jejich práci. V poslední verzi jsme dokončili následující akce:

  • Dodací listy - přidání akce

Ve volbě "Dodací list / Příjem / Výdej" jsme přidali pole, pomocí něhož si může každý uživatel sám zvolit sloupce, které chce mít v přehledu zobrazené či naopak skryté. Nastavení zobrazení souhrnných sloupců urychlí práci s tímto oknem, v němž budou uživatelé nadále pracovat pouze s těmi údaji, které opravdu potřebují.

  • Účetní deník

Do přehledu Účetního deníku jsme doplnili sloupec - "Název PS" – v němž uživatelé najdou další detaily z faktury, jako jsou: IČO, název firmy, variabilní symbol, datum vzniku, datum splatnosti a pod. V rámci přehledu je současně přidáno pole, pomocí kterého si uživatel dokáže snadno zvolit, které sloupce na svou práci a kontrolu potřebuje a mají se tedy zobrazit, a které sloupce mohou zůstat skryté.

  • Heslo

Dbáme samozřejmě i na bezpečnost systému, proto jsme se rozhodli zpřísnit politiku tvorby hesel. Při nové registraci, a tedy i při tvorbě nového hesla, při jeho změně nebo zapomenutí, jsme limitovali délku hesla na minimálních osm znaků, přičemž heslo musí obsahovat jedno velké písmeno, alespoň jedno číslo a alespoň jeden jiný než alfanumerický znak.

Pokračovat ve čtení…

Hromadné vkládání dokladů ke zpracování

Víme, že čas našich uživatelů je velmi cenný, a proto jim jej chceme při práci v HELIOS One co nejvíce ušetřit. Jednou z nejužitečnějších funkcí, které systém nabízí, je zpřístupnění dokumentů pro uživatele, kteří maj...

Nová aplikace VR-Billing pro německý trh

Týmu HELIOS One se v rekordním čase podařilo připravit jedinečnou aplikaci. Pouze koncem loňského roku se začaly úvodní setkání s německou společností voba solutions GmbH, která je významným dodavatelem technických řešení pro s...

Zkušenosti uživatelů

Máme pozitivní ohlasy našich klientů o intuitivním ovládání programu, bez nutnosti zdlouhavého školení.
Mária Účetnická firma ASIENTO
Unick ONE doporučuji, protože je přehledný, jednoduchý a v případě nejasností vědí pracovníci hotline kdykoliv poradit.
Mgr. Soňa Rebrová vydavatelství Bestseler

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.