Novinky

Nová aplikace VR-Billing pro německý trh

Týmu HELIOS One se v rekordním čase podařilo připravit jedinečnou aplikaci. Pouze koncem loňského roku se začaly úvodní setkání s německou společností voba solutions GmbH, která je významným dodavatelem technických řešení pro síť německých bank Volksbank a Raiffeisenbank. Dnes je na světě nová aplikace s názvem VR-Billing, jejíž základy jsou postaveny právě na cloudovém softwaru HELIOS One. Podrobné informace o aplikaci, včetně produktového videa, najdete také přímo na stránce voba solutions.


VR-Billing poskytuje přímé spojení bankovnictví a fakturace, čímž se stává efektivním nástrojem pro podnikatelské účty. Prioritně je tato online aplikace určená právě pro podnikatele a malé společnosti, kterým výrazně ušetří čas a získají kontrolu nad svým bankovním účtem. VR-Billing na základě přímého spojení s účtem klienta, umožňuje vystavovat nabídky, faktury (včetně dobropisů a stornofaktúr) a upomínky podle německé legislativy okamžitě, pouze na pár kliků. Faktury je možné z aplikace přímo odesílat, klienti tedy mohou ještě rychlejší, jednodušší a bezpečnější fakturovat za své služby a výrobky.


Začátkem dubna udělala společnost voba solutions "první výkop" VR-Billing. Pro síť Volksbank připravili sérii workshopů, a to přímo na největších stadionech v Německu. Na workshopech ukázaly tím nejpovolanějším z vedení bank reálnou práci s aplikací, prostor byl i na případné otázky a diskusi. Dohromady se prezentace zúčastní několik desítek poboček Volksbank, které si mohou individuálně pro své klienty objednat tuto aplikaci od společnosti voba solutions.


Vzhledem k přísnější legislativní rámec v bankovním sektoru musela aplikace VR-Billing splnit několik bezpečnostní podmínky. Aplikace byla testována auditorskými společnostmi a řadou odborníků, aby získala certifikaci IDW PS 880 pro softwarové produkty umístěny na německém trhu. Také získala certifikaci OWASP TOP 10 2013, kde úspěšně odolala náročným penetračním testům, které dokonale prověřily její bezpečnost vzhledem k rizikům a hrozby vyplývající z jejího umístění v internetu.

Pokračovat ve čtení…

Další vylepšení a změny

V systému HELIOS One se neustále snažíme zjednodušit jednotlivé kroky stejně, jako veškeré přehledy, tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám uživatelů a dokázaly jim usnadnit a urychlit jejich práci. V poslední verzi jsme dokončili...

HELIOS One se mění na Unick ONE

V návaznosti na strategické rozhodnutí společnosti Asseco Solutions se název aplikace HELIOS One změní na Unick ONE. Cílem této změny je především odlišení se od produktové linie HELIOS a zjednodušení komunikace se zahraničními pa...

Zkušenosti uživatelů

Oceňuji možnost online přístupu našich zákazníků do informačního systému a práci se společnými daty.
Iveta Mencáková ASIENTO
Unick ONE je opravdu user friendly, velmi snadno se v něm orientuje. Vše si sám zapamatuje, což usnadňuje následující úkony. Faktury vypadají i designově velmi pěkně. A hlavně, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekárna Lulus, s.r.o.

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.