Novinky

Ukončení provozu Unick ONE

Rádi bychom vás informovali o důležitých změnách týkajících se produktu Unick ONE. Přes to, že tato aplikace přinesla na český a slovenský trh originální přístup a byla jediná svého druhu, za dobu své existence si bohužel nevybudovala dostatečnou základnu svých uživatelů.

Na základě uvedených informací jsme nuceni ukončit provoz této aplikace s platností ke dni 31. 1. 2018. Do tohoto data bude Váš Unick ONE plně funkční, proto včas proveďte zálohu/export vašich dat pro další použití s jiným řešením. Po ukončení provozu Unick ONE budou veškerá vaše data znepřístupněna a bezpečně odstraněna.

Informace o tom, jak zálohovat data, najdete ZDE.

Pokud řešíte, čím službu Unick ONE nahradit, tak Vám nabízíme řešení - ERP systém HELIOS Easy, který poroste společně s vámi. Více informací o něm si můžete přečíst ZDE. V případě, že byste nadále chtěli využívat výhod cloudu, tak vám přijde vhod i služba ERPORT. Pokud vás zajímá více nebo chcete znát konkrétní nabídku, ozvěte se nám na hotline.one.cz@assecosol.com.

Pokračovat ve čtení…

Nová aplikace VR-Billing pro německý trh

Týmu HELIOS One se v rekordním čase podařilo připravit jedinečnou aplikaci. Pouze koncem loňského roku se začaly úvodní setkání s německou společností voba solutions GmbH, která je významným dodavatelem technických řešení pro s...

HELIOS One se mění na Unick ONE

V návaznosti na strategické rozhodnutí společnosti Asseco Solutions se název aplikace HELIOS One změní na Unick ONE. Cílem této změny je především odlišení se od produktové linie HELIOS a zjednodušení komunikace se zahraničními pa...

Zkušenosti uživatelů

My účetní oceňujeme, že systém je stále aktuální i bez nutnosti aktualizace.
Janka Účetnická firma ASIENTO
Unick ONE je opravdu user friendly, velmi snadno se v něm orientuje. Vše si sám zapamatuje, což usnadňuje následující úkony. Faktury vypadají i designově velmi pěkně. A hlavně, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekárna Lulus, s.r.o.

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.