Jeden za všechny,

Unick ONE pro každého

Dodo

java developer

Dodo promění každý zadaný úkol na konkrétní novou funkčnost, díky čemuž Unick ONE stále roste. Kód však neodešle pokud není vše dotaženo do dokonalosti. Pokud právě nesedí za počítačem a neprogramuje, tak rád zažije trochu adrenalinu ve formě paintballu. Svému teamu, stejně i v práci, vždy kryje záda :-)

Ľuboš

leader projektu Unick ONE

Ľuboš je tichý vizionář s velkým talentem pro usměrnění velkých myšlenek tím nejelegantnějším způsobem. Jako team leader celého projektu měl od začátku jasnou představu o tom, jak má Unick ONE vypadat. Za odměnu pak pozval celý team na svou chatu, kde nejraději relaxuje i se svou rodinou. Má rád Ferneta - svého psa :).

Peter

šéf vývojového týmu

Peter je skromný šéf všech vývojářů Unick ONE. Má pod kontrolou všechny vývojové procesy od návrhu, přes programování, testování až po finální verzi. Peter je vášnivým turistou a můžete ho potkat například na splavu v kanoi na dunajském rameně :)

Andy

metodička a analytička

Bez Andy by se v produktu nic nepohnulo :). Jako metodička stála u zrodu Unick ONE a detailně popisovala všechny detaily toho, jak se má software chovat i co má dělat. Andy koordinuje všechny vývojářské procesy a kromě toho je šikovnou účetní, takže přesně ví, v čem má software pomáhat. Andy je nejspirituálnější členkou týmu a cvičí jógu :).

Marcel

front-end developer

Marcel se stará o to, aby to, co jiní kolegové naprogramují zevnitř, vypadalo dobře zase navenek. I díky němu je design Unick ONE naprogramovaný přehledně, jednoduše a intuitivně. Aktivně hraje floorball, hokejbal a hokej ve šťastném dresu č. 16. A pozor - je mistrem ve stolním fotbale!

Majo

šéf a koordinátor testerů

Každá funkce projde nejprve návrhem, pak programováním, později designováním a nakonec testováním. Bez toho, aby Majo zvedl zelený praporek, že funkce je otestována nebo opravena, se nic nedostane ven. Před 35 kily hrával aktivně i fotbal i hokej, miluje dobré víno a nejlépe se odreaguje při sečení trávníku :).

Martina

testerka

Martina patří to týmu testerů. Testuje správnost kódů, aby majetek, sklady i fakturace fungovaly správně. Právě díky ní najdete všechny dobré rady v intergrované nápovědě našeho manuálu označené symbolem "?" Kdysi závodně plavala a láska ke sportu jí zůstala. Má ráda aerobik, chodí na túry, sbírá houby a v zahrádce pěstuje svou vlastní zeleninu :)

Zkušenosti uživatelů

Máme pozitivní ohlasy našich klientů o intuitivním ovládání programu, bez nutnosti zdlouhavého školení.
Mária Účetnická firma ASIENTO
Unick ONE je opravdu user friendly, velmi snadno se v něm orientuje. Vše si sám zapamatuje, což usnadňuje následující úkony. Faktury vypadají i designově velmi pěkně. A hlavně, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekárna Lulus, s.r.o.

Jsme tu vždy pro vásPOZOR!
Rádi bychom vás informovali o ukončení provozu produktu Unick ONE s platností ke dni 31. 1. 2018. Více o této změně se můžete dočíst ZDE.
Asseco Solutions, a.s.